Festyn Sportowo – Rekreacyjny „Witamy Wakacje 2015”

Dnia 28 Czerwca 2015 r po trzeci  w Więckowicach, gm. Zabierzów, woj. Małopolskie odbędzie się Festyn Sportowo – Rekreacyjny dla wszystkich mieszkańców wioski oraz okolicznych miejscowości Gminy Zabierzów. Współorganizatorem tej imprezy jest Stowarzyszenie Sportowe Potok Więckowice. Na Festyn zaprosiliśmy panią Wójt Gminy Zabierzów a także przedstawicieli Rady Gminy oraz pana Sołtysa Więckowic.
Festyn poprzedzony będzie organizacją Towarzyskiego Meczu Piłkarskiego. 28 czerwca zapraszamy na boisko Sportowe LKS Potok Więckowice gdzie o godzinie 14.00 zostanie oficjalnie  otwarty Festyn Sportowo – Rekreacyjny. Na płycie głównego boiska zaplanowane są konkurencje sportowe dla dzieci, rodziców oraz seniorów. Na bocznym boisku zaplanowano konkurencje rekreacyjne dla wszystkich chętnych uczestników. O godzinie 18.00 – nagrody wręczy i zakończy oficjalnie III Festyn w Więckowicach – Wójt Gminy Zabierzów.
Festyny są częścią ogólnopolskiego programu „Ruch rzeźbi umysł, duszę i ciało”. Propagatorem tej idei jest Stowarzyszenie Parafiada im. św. J. Kalasancjusza z Warszawy
a Stowarzyszenie LKS POTOK w tym roku po raz kolejny Festyn Sportowo – Rekreacyjny w Więckowicach włączyło się do realizacji projektu poprzez organizację turniejów, konkursów i pikniku.

Dodaj komentarz