Festyn w Oleśnicy – Bezpieczeństwo, Rower, Droga = BRD

Już 23 czerwca 2015 r uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej w Oleśnicy wraz ze swoimi koleżankami i kolegami z innych szkół bawić się będą wspólnie na  Festynie zorganizowanym na terenie Gimnazjum. Hasłem przewodnim festynu będzie promowanie rozważnego zachowania na drodze i wzajemnego szacunku wśród wszystkich uczestników ruchu drogowego – rowerzystów, kierowców i pieszych.

W ramach atrakcji przewidziane są konkurencje sportowe z kołem, znakowanie rowerów, testy wiedzy na temat znajomości zasad ruchu drogowego oraz wykonanie drobnych napraw przy rowerze wspólnie z rodzicami.

Ponadto odbędzie się konkurs plastyczny na temat „Św. Józef Kalasancjusz – twórca szkoły powszechnej” oraz konkurs wiedzy o Św. Józefie Kalasancjuszu.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

 

 

Dodaj komentarz