Festyn „Żegnaj szkoło – witajcie wakacje” już za nami

W dniach 25-26-27 czerwca na obiektach Parafii Świętej Jadwigi, Parafialnego Klubu Sportowego Jadwiga oraz Klubu Sportowego Bronowianka odbył się Festyn: Żegnaj szkoło – witajcie wakacje.

Imprezę rozpoczęliśmy 25 czerwca Mszą Świętą w Kaplicy Matki Bożej. Po Mszy Świętej udaliśmy się na salę teatralną im. Jana Pawła II gdzie rozstrzygnięty został konkurs Nasi Najlepsi 2015, oraz wręczenie nagród za regularne uczestnictwo w Mszach Świętych Klubowych. Wręczaniu nagród towarzyszyły występy sekcji gimnastyki akrobatycznej Jagódki. W Piątek 26 czerwca na boisku wielofunkcyjnym odbył się piknik rodzinny dla zawodników sekcji piłki nożnej i ich rodzin. W sobotę na boisku wielofunkcyjnym przy Kościele Św. Jadwigi odbył się turniej piłki nożnej  w kategorii junior młodszy, w sali gimnastycznej turniej tenisa stołowego, a w sali nr 6 turniej szachowy. Na zakończenie  turniejów zawodnicy oraz kibice otrzymali słodki poczęstunek. Na boisku Klubu Sportowego Bronowianka całą sobotę trwały rozgrywki ringo. Brało w nich udział ponad 200 zawodników z całej Polski oraz ekipy z Czech, Słowacji, Białorusi, Anglii oraz Niemiec. Pogoda pomimo złych prognoz była znakomita i wszyscy uczestnicy bawili się świetnie.

Dodaj komentarz