Parafiada Regionalna Ostrowiec Świętokrzyski 2015

W dniach 22-23 maja odbyły się rozgrywki sportowe Parafiady Regionalnej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Organizowane  jak co roku przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy Parafii Św. Michała. Zainteresowaniem dzieci i młodzieży cieszyły się wszystkie dyscypliny sportowe, jednakże najwięcej radości sprawiły konkursy „na wesoło” przeprowadzone w czasie festynu 24 maja. Po raz drugi do rozgrywek został włączony turniej szachowy, który wskazuje na rosnące zainteresowanie tą dyscypliną wśród najmłodszych mieszkańców naszego powiatu.

Padający ulewny deszcz nie odstraszył uczestników festynu rodzinnego, którzy licznie przybyli na plac ośrodka sportowo – rekreacyjnego „Michael”. Słusznie! Wszystkim występom i konkursom towarzyszyło przeświecające spomiędzy chmur słońce. Wśród atrakcji czekających na dzieci były: trampolina, dmuchańce, zjeżdżalnia, grupa cyrkowa, zajęcia ze zwierzętami i inne. Najciekawsze dla dzieci były występ szczudlarza i pokaz iluzji.

Z uwagi na zbliżający się Dzień Matki grupy dzieci szkolnych przygotowały występy teatralno-wokalne, w które włączyły się osoby niepełnosprawne dzieląc się swymi niewątpliwymi talentami.

Dodaj komentarz