Rodzinne Święto Sportu z okazji Dnia Dziecka w Płocku

W dniu 31 maja 2015 r. odbyło się Rodzinne Święto Sportu z okazji Dnia Dziecka. Organizatorem uroczystości był Parafialny Klub Sportowy „Benedykt” przy Parafii Św. Benedykta w Płocku.   W ramach ww. uroczystości zorganizowano wiele atrakcji spełniając wszystkie wymienione elementy Parafiadowej Triady, tj:
*FILAR STADION – w ramach wyżej wymienionego filaru zorganizowano rajd rowerowy oraz szereg konkurencji sportowych zachęcających do rywalizacji całe rodziny (przeciąganie liny, bieg w workach, bieg kelnera, strzały do bramek piłkarskich, slalom rowerowy), łucznictwo,
*FILAR TEATR – podczas uroczystości mieliśmy okazję przyjrzenia się występom przedszkolaków w zaprezentowanym przez nich przedstawieniu „Czerwony kapturek”. Ponadto zorganizowano również konkurs muzyczny dla najmłodszych.
*FILAR ŚWIĄTYNIA – w ramach uroczystości nie zapomnieliśmy również o codziennej modlitwie dziękczynnej – zorganizowany rajd rowerowy zakończony został nabożeństwem majowym.
Na zwycięzców ww. konkurencji czekały atrakcyjne nagrody rzeczowe, m.in rower.
Uroczystości towarzyszyła także oprawa muzyczna, jak również wiele atrakcji dla najmłodszych uczestników, m.in przejażdżki konne.
Podczas ww. obchodów dnia dziecka zapewniono również poczęstunek w postaci potraw z grilla dla wszystkich zgromadzonych osób.
Nad bezpieczeństwem całej uroczystości czuwała Straż Miejska, a także Policja.

Dodaj komentarz