Termin Spotkania Jesiennego – dyskusja

Drodzy Partnerzy Regionalni,
Do Spotkania Jesiennego jeszcze kilka miesięcy, ale im wcześniej o tym pomyślimy, tym lepiej.
Wstępnie proponujemy terminy:
10 października – sobota
17 października – sobota
Otwartą kwestią jest, czy pasowałby Państwu termin w tygodniu.

Zapraszam do komentowania wpisu – w ten sposób ustalimy, który termin jest odpowiedniejszy.
Ten wpis będzie aktualizowany w miarę przebiegu dyskusji.

7 myśli na temat „Termin Spotkania Jesiennego – dyskusja

  1. Przenoszę tu komentarz p. Marka Uścińskiego:
    Moim zdaniem sobota to dobry dzień na jesienne spotkanie. Osoby pracujące nie muszą brać urlopu, którego i tak nie jest niegdy za wiele. Myslę, że 17 października to dobry termin. Nawiasem mówiąc 10 także nie wygląda źle.
    Pozdrawiam
    Marek Uściński

  2. Termin w tygodniu, np. piątek – jestem za, pasuje.
    Warto zwrócić uwagę, by termin spotkania jesiennego nie pokrywał się z innymi wydarzeniami pijarskimi, jak np.: spotkanie laikatu, SMP. Podobnie, aby nie było kolizji z Dniem Nauczyciela – w wielu szkołach nauczyciele mają swoje wyjazdy integracyjne, zwykle w weekend.

Dodaj komentarz