Festyn Rodzinny w Bukownie

W dniu 5 września 2015 roku przy sprzyjających warunkach pogodowych na obiektach Zespołu Szkół nr 1 odbył się FESTYN RODZINNY NA POŻEGNANIE WAKACJI dla uczniów klas I – III i ich rodziców. Dla najmłodszych przygotowano wiele ciekawych konkurencji sportowych: bieg w gumowcach, rzut woreczkami do celu, skok z miejsca, bieg w workach i strzały do bramki.
Imprezy towarzyszące to: warsztaty plastyczne, konkurs karaoke, malowanie twarzy oraz grill. Dużym zainteresowaniem dzieciaków cieszyła się loteria fantowa, w której każdy los wygrywał. Każda rodzina otrzymała KARTĘ RODZINNY z zadaniami na kolejne tygodnie.
Cieszymy się, że wszyscy uczestnicy imprezy dobrze się bawili. Organizatorki zaprosiły dzieci wraz z rodzicami na kolejny festyn z okazji MIKOŁAJA.

Dodaj komentarz