Parafialny Festyn Rodzinny – Subkowy 2015

Dnia 06.09.2015 r. w Parafii pod wezwaniem św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Subkowach odbył się Festyn Rodzinny, nawiązujący do Regionalnej i Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży. Cele realizowanej imprezy były następujące: 1) pożegnanie wakacji i przywitanie nowego roku szkolnego, 2) aktywne spędzanie czasu wolnego w gronie rodzinnym i znajomych parafian, 3) konsolidowanie się grup parafialnych i stowarzyszeń świeckich, 4) pożegnanie ks. Marka, propagatora i uczestnika parafiad oraz przywitanie jego następcy, ks.Łukasza, 5) nagrodzenie najlepszych uczestników i rodzin przy muzyce i śpiewie. W trakcie Festynu rozegrano 16 konkurencji sportowo – rekreacyjnych i konkursów, między innymi konkurs plastyczny pod hasłem „Moja Rodzina”. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.

Dodaj komentarz