Spotkanie Jesienne 2015

Szanowni Państwo,

Po konsultacjach zdecydowaliśmy się na termin Spotkania Jesiennego: będzie to piątek, 6 listopada, start o godzinie 11. Miejsce spotkania zostanie podane w późniejszym terminie – zależy to od ilości osób, które zdecydują się przyjechać.

Bardzo proszę wszystkich o komentarz do tego wpisu, wystarczy jedno zdanie: przyjadę / nie będzie mnie.

14 myśli na temat „Spotkanie Jesienne 2015

 1. Witam serdecznie. Niestety nie mam możliwości wziąć udziału w najbliższym spotkaniu jesiennym, muszę być w tym dniu w pracy i nie mam możliwości wziąć na ten dzień urlopu, ale na Wiosnę postaram się już być u Państwa ponownie.
  Z serdecznym pozdrowieniem
  Adam W (Więckowice, woj. Małopolskie)

 2. Witam
  Pozdrawiam
  Zdaję sobie sprawę, że Biuro pytało się o termin.
  Ale dla księdza wikariusza jest to pierwszy piątek miesiąca. Do południa rozwożenie komunii dla chorych, po południu kaplice dwie i msze w bazylice. Więc nie dam rady.
  ks. Krzysztof Domaraczeńko

Dodaj komentarz