System powiadomień

Szanowni Państwo,

Zgodnie z sugestiami przekazanymi nam na Spotkaniu Jesiennym, udostępniliśmy możliwość  powiadomienia pozostałych użytkowników o nowych wpisach w serwisie REGIO. Od dziś podczas dodawania wpisów będziecie mieli Państwo dostęp do opcji „Powiadom użytkowników o tym wpisie”. Stosowny przycisk znajduje się na górze prawego menu podczas wpisywania treści na stronę.

UWAGA – zalecamy wysyłanie takich powiadomień dopiero po opublikowaniu wpisu.

Ustawienia domyślne pozwalają na wysłanie takiego powiadomienia za pomocą trzech kliknięć – najpierw z poziomu edytora należy wybrać „Powiadom użytkowników o tym wpisie”, a na następnej stronie wystarczy wybrać odbiorców powiadomienia (np. Role-Author – czyli wszystkich Autorów; trzymając wciśnięty klawisz Ctrl, można zaznaczyć kilka pozycji na liście), i już można bezpiecznie skorzystać z opcji „Wyślij wiadomość e-mail” na samym dole. Gdyby ktoś chciał zmienić treść powiadomienia przed wysłaniem, może to swobodnie uczynić, korzystając z dostępnego na tym ekranie specjalnego edytora wiadomości e-mail.

Gdyby były jakieś trudności, prosimy dzwonić 505 215 862 lub 728 820 604, bądź pisać na adres wojciech.wardaszko@parafiada.pl

Dodaj komentarz