Spotkanie Wiosenne 2016 – przygotowania

Szanowni Państwo,

W Stowarzyszeniu trwają przygotowania do Spotkania Wiosennego 2016. Spotkanie odbędzie się w terminie 18-19 marca w Warszawie.

Na Spotkaniu przedstawimy zasady obowiązujące w ramach Programu Ruch Rzeźbi Umysł, Serce i Ciało 2016, omówimy merytoryczne i finansowe wytyczne do realizacji i rozliczania imprez, przedstawimy nową wersję Karty dla Rodziny wraz z dedykowaną dla niej stroną internetową, omówimy szczegółowo koncepcję promocji zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej na imprezach oraz podpiszemy porozumienia o współpracy.

Na czas Spotkania zapewnimy Państwu zakwaterowanie w hotelu i pełne wyżywienie, a także proponujemy szkolenie, przy czym jego tematyka zależy od Państwa. Proponujemy jeden z dwóch tematów: „Pozyskiwanie funduszy – fundraising społeczny” albo „Jak pozyskać i zatrzymać wolontariusza?

Każde ze szkoleń byłoby specjalnie dla Państwa przygotowane z uwzględnieniem specyfiki Państwa instytucji i przeprowadzone przez najlepszych, doświadczonych specjalistów. Za pomocą komentarzy do tego wpisu proszę o potwierdzanie przyjazdu na Spotkanie oraz wskazanie szkolenia, które z Państwa perspektywy jest bardziej przydatne.

5 myśli na temat „Spotkanie Wiosenne 2016 – przygotowania

  1. Potwierdzam, będę na spotkaniu. Oba tematy szkolenia są bardzo ciekawe i potrzebne. Szkoda, że trzeba wybrać tylko jeden. Głosuję za pozyskiwaniem funduszy. A temat wolontariuszy może też się pojawi podczas rozmów i dyskusji. Stowarzyszenie Parafiada ma przecież w tym temacie ogromne doświadczenie.
    Już się cieszę na spotkanie 🙂 Pozdrawiam wszystkich! Do zobaczenia!

  2. Witam Państwa !
    Szczęść Boże !
    Na dzień dzisiejszy potwierdzam udział w spotkaniu wiosennym.Interesuje mnie temat 1,dotyczący pozyskiwania finansów.Jednocześnie zapytuję ,czy można zaplanować przyjazd drugiej osoby?
    Pozdrawiam i przekazuję uszanowanie-Jan Juwa

Dodaj komentarz