Drugi konkurs Ministerstwa Sportu i Turystyki na organizację imprez

Szanowni Państwo,

Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło drugi otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania sportu w rodzinie i w różnych grupach społecznych. Można składać oferty m. in. na organizację imprez sportowo-rekreacyjnych i Stowarzyszenie Parafiada im. św. Józefa Kalasancjusza planuje taką ofertę złożyć, aby pozyskać dodatkowe środki na imprezy realizowane przez Państwa po 1 sierpnia 2016 r. i nie objęte programem regionalnym „Ruch Rzeźbi Umysł, Serce i Ciało 2016”. Termin składania ofert upływa w piątek, 19 lutego, dlatego tych z Państwa, którzy chcą pozyskać dodatkowe środki ze Stowarzyszeniem Parafiada na imprezy spełniające dwa wyżej wymienione warunki, prosimy o przesłanie oddzielnych wniosków, szczegółowych opisów imprez i kosztorysów.

Tutaj znajdziecie Państwo nowy formularz wniosku oraz nowy formularz kosztorysu.

Formularz szczegółowego opisu zadania pozostaje bez zmian.

Dokumenty w formie elektronicznej proszę nadsyłać maksymalnie do godziny 23.59 w środę, 17 lutego 😉

WAŻNA INFORMACJA – Konkurs dotyczy wyłącznie imprez odbywających się w roku 2016.

 

Dodaj komentarz