GRA MIEJSKA „Leśne tajemnice”

Krótko o naszej imprezie.

Gra rozpocznie się przed Centrum Kultury w Bukownie  rejestracją drużyn, rozdaniem materiałów potrzebnych do wyjścia w teren. Na trasie wędrówki przewidziano 7 punktów kontrolnych z zadaniami do wykonania o różnej tematyce i stopniu trudności. Zadania na punktach kontrolnych związane będą z tematyką leśną i są to zadania merytoryczne, sprawnościowe i sportowe. Zadania będą zaszyfrowane. Gra zakończy się w Filii MOK w Podlesiu, gdzie nastąpi ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów, medali  i wspólne ognisko z kiełbaskami. Jeśli tylko pogoda dopisze- szykuje się udana zabawa! Takiego rodzaju przedsięwzięcie  jest doskonałą formą aktywizacji i integracji całych rodzin, jak również możliwością rekreacji w terenie, obcowania z przyrodą, a przy tym sportową rywalizacją.

Całość przedsięwzięcia jest możliwa dzięki wsparciu naszych partnerów : Stowarzyszeniu Parafiada im. św. Józefa Kalasancjusza, Ministerstwu Sportu i Turystyki.

Dodaj komentarz