Zaproszenie do udziału w Wieczorze Międzykulturowym podczas 28. Międzynarodowej Parafiady

Szanowni Państwo,

Jak co roku podczas Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży organizowany będzie Wieczór Międzykulturowy. Będzie to okazja do zaprezentowania przez reprezentacje tradycji i obyczajów ze swoich regionów. Zależy nam, by tak jak w zeszłym roku, jednym z reprezentowanych krajów była Polska. Szukamy więc reprezentacji, które chciałyby wziąć udział w tym przedsięwzięciu. Scenariusz wspólnego występu grup z Polski będzie przygotowany przez Stowarzyszenie. Potrzebni są jedynie chętni, którzy poświęcą nieco czasu na przygotowania i nie bojąc się wielkiej publiczności godnie będą reprezentować nasz kraj.

Zgłoszenia i pytania prosimy kierować na adres mailowy p. Marty Barei marta.bareja@parafiada.pl.

 

Dodaj komentarz