Festyn „Powitanie wakacji” – Ostrowiec Świętokrzyski 2016

W niedzielne popołudnie 3 lipca 2016 roku zapraszamy mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego oraz okolicznych miejscowości na festyn rodziny „Powitanie Wakacji” który odbędzie się w Amfiteatrze w Parku Miejskim.Głównym celem imprezy jest propagowanie parafiadowej ideei „Ruch rzeźbi umysł serce i ciało”

 Zostanie on zorganizowany przez Parafialny Odział Akcji Katolickiej przy parafii świętego Michała w Ostrowcu Świętokrzyskim, we współpracy ze Stowarzyszeniem Parafiada w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Całe przedsięwzięcie odbędzie się przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki. 

Na dzieci czekają liczne atrakcję takie jak zjeżdżalnie, dmuchany  zamek,  trampolina  oraz  liczne  gry, zabawy i  konkurencje sportowe. Te ostanie skierowane będą również dla całych rodzin.   Dzieci oraz ich rodzice będą mogli wziąć udział w rodzinnej sztafecie  w   ramach której będą ze sobą  konkurować m. in. w biegu w  workach,  przeciąganiu  liny, slalomie  z jajkiem oraz przebieraniu grochu.  Na seniorów i nie tylko czekać będzie stoisko z pomiarem ciśnienia krwi oraz poradnictwo fizjoterapeutów

Wszystkim  rozgrywkom   towarzyszyć  będą występy  na  scenie Będziemy mogli podziwiać  niezwykły  talent   Wiktorii Gąbki, uczestniczki „Mali Giganci”.    Na scenie zaprezentują  się również:

  • uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy z ul. Focha 5 w Ostrowcu Świętokrzyskim  z występem wokalnym,
  • grupa artystyczna „Iskra” z Miejskiego Gminnego Ośrodka Kultury w Ożarowie  z programem: ” Żeby ludzie się kochali”
  • Rafał Rybicki z artystycznym występem gitarowym
  • Świętokrzyska Szkoła Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. M. Kubasińskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim
  • Na zakończenie wystąpi zespół „Jurad”- przedstawiciel popularnej obecnie muzyki disco polo

Ostatni występ będzie doskonałą okazją do rodzinnej zabawy  przy akompaniamencie porywającej do tańca muzyki.

Dodaj komentarz