Żegnaj szkoło – witajcie wakacje – krowoderski festyn za nami!!!

Żegnaj szkoło – witajcie wakacje – krowoderski festyn za nami!!!

23 czerwca Parafialny Klub Sportowy Jadwiga wraz ze stowarzyszeniem Parafiada oraz Ministerstwem Sportu zorganizował festyn. Festyn rozpoczęła uroczysta Msza Święta w Kaplicy Matki Bożej, którą muzycznie uświetnili klerycy Michalici. Po Mszy Świętej udaliśmy się do Sali Teatralnej im. Jana Pawła II gdzie wręczone zostały nagrody za całoroczny udział w Mszach Świętych klubowych oraz statuetki Nasi Najlepsi 2015/2016 Galę wręczania nagród ubogaciły występy sekcji gimnastyki akrobatycznej Jagódki, sekcji baletu oraz sekcji taekwondo prowadzonej przez ks. Grzegorza Kurca – duszpasterza PKS Jadwiga. Po gali dzieci i młodzież wraz z rodzinami udały się na boiska sportowe gdzie na sportowo  świętowali rozpoczęcie wakacji.

IMG_0543

Dodaj komentarz