Festyn Pożegnanie wakacji – Ostrowiec Św.- Krzemionki 23 09 2016

W piątkowe  przedpołudnie 23 września 2016 roku zapraszamy mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego oraz okolicznych miejscowości na festyn rodziny „Pożegnanie  Wakacji” który odbędzie się na terenie Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki w pobliżu Ostrowca Świętokrzyskiego. Głównym celem imprezy jest propagowanie parafiadowej ideei „Ruch rzeźbi umysł serce i ciało”

Zostanie on zorganizowany przez Parafialny Odział Akcji Katolickiej przy parafii świętego Michała w Ostrowcu Świętokrzyskim, we współpracy ze Stowarzyszeniem Parafiada w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Całe przedsięwzięcie odbędzie się przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu
i Turystyki.

Na wszystkich czekają liczne atrakcję. Każdy będzie miała okazję sprawdzić swoje możliwości
w konkurencjach sportowych zarówno indywidualnych jak i sportowych. Na zakończenie na wszystkich czekać będzie ciepły posiłek  oraz wspólne śpiewy przy ognisku.