Turniej Piłki Siatkowej „Gramy dla Papieża”

W dniach 16-18 X 2016 r. odbyła się IX edycja Turnieju Piłki Siatkowej „ Gramy dla Papieża”.
W poniedziałek grali chłopcy z gimnazjum, a we wtorek dziewczęta. Turniej był okazją do wspólnego spędzenia czasu, do integracji z reprezentacjami innych szkół oraz pozostałych zgłoszonych drużyn. Był to również czas przypomnienia sobie ważnych słów wypowiedzianych przez Papieża Jana Pawła II, jako, że pierwszy dzień Turnieju przypadł w Dniu Papieskim. Był to Turniej typu „open”, co oznacza, że impreza miała charakter otwarty (rodzinny).
Oto wyniki:

Chłopcy:
I miejsce- Dziadkowice
II miejsce Białowieża
III miejsce- Sokółka
IV miejsce- Dziadkowice( druga drużyna)

Dziewczęta:
I miejsce Danex Siemiatycze
II miejsce LO Siemiatycze
III miejsce Kleszczele
IV miejsce Dziadkowice
Skład najlepszej drużyny chłopców: Jarek Mikołajczuk, Damian Piotrowski, Adam Michnowski, Jakub Ogar, Tomasz Tryniszewski, Jakub Kryński, Konrad Bakunowicz. Najlepszy zawodnik turnieju: Jakub Kryński. Skład najlepszej drużyny dziewcząt: Mazur Patrycja, Osipiak Izabela, Michnowska Katarzyna, Milewska Anna, Walko Natalia, Leończuk Paulina, Weremijewicz Marta, Szumarska Dominika, Bajena Agata. Najlepsza zawodniczka Natalia Walko. Turniej zorganizował Klub Sportowy „ Sokoły” Dziadkowice, a partnerem było Stowarzyszenie Parafiada. Turniej zorganizowano m.in. ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Patronem medialnym był Kurier Podlaski.

Dodaj komentarz