Ankieta dla potencjalnych reprezentacji na 29. MPDiM

Szanowni Państwo,

W związku z przygotowywaniem wniosków dotacyjnych na 29. Międzynarodową Parafiadę Dzieci i Młodzieży do tych instytucji (niekoniecznie Partnerów Regionalnych), którzy planują wystawienie reprezentacji na 29. MPDiM, kierujemy prośbę o wypełnienie krótkiej ankiety z załącznika. Ankiety zawierają podstawowe pytania, które pozwolą nam scharakteryzować uczestników, a także ocenić koszty związane z ich udziałem w imprezie. Wypełnienie tych ankiet pomoże w pozyskaniu dodatkowych środków na pokrycie kosztów związanych z udziałem Państwa reprezentacji w 29. Międzynarodowej Parafiadzie Dzieci i Młodzieży.

POBIERZ ANKIETĘ

Wypełnione ankiety prosimy przesyłać na adres e-mail: wojciech.wardaszko@gmail.com

INFORMACJA TA DOTYCZY TYLKO GRUP KRAJOWYCH.

Dodaj komentarz