Spotkanie Wiosenne 2017

Szanowni Państwo,

zapraszamy na tegoroczne Spotkanie Wiosenne Partnerów Regionalnych, które odbędzie się w Warszawie w dniach 17 i 18 marca 2017. Przypominamy, że podczas spotkania zostaną przedstawione zasady współpracy na najbliższy rok. Będą mieli też Państwo okazję wymienić się doświadczeniami i wspomóc nasz projekt swoimi radami i pomysłami. W tym roku, wzorem lat ubiegłych chcemy zaproponować Państwu warsztaty, które ulepszą Państwa działania lokalne. Szkolenie odbędzie się drugiego dnia Spotkania.

Początek spotkania około godziny 13 w piątek, zakończenie około godziny 17 w sobotę. Szczegółowy program Spotkania pojawi się niedługo w serwisie REGIO.

Podczas Spotkania zagwarantowane będą zakwaterowanie i wyżywienie.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 1 marca 2017. Jednak jeśli będą Państwo mieli taką możliwość prosimy o jak najszybsze przesyłanie zgłoszeń, pozwoli nam to zarezerwować odpowiednią ilość pokoi w hotelu. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: marta.bareja@parafiada.pl

Dodaj komentarz