Podsumowanie po Spotkaniu Wiosennym

Szanowni Państwo,

Na Spotkaniu Wiosennym przekazane zostały zasady współpracy na rok 2017. Dla tych z Państwa, którzy współpracowali ze Stowarzyszeniem w ubiegłym roku, najważniejsza jest zmiana odnośnie obiegu dokumentów księgowych. W tym roku żadne dokumenty nie będą uznane za złożone na podstawie przesłania ich drogą elektroniczną – takie faktury nie będą opłacane ani księgowane.

W związku z tym należy niezwłocznie po każdej imprezie zgromadzić wszystkie związane z imprezą dokumenty księgowe. Należy je w razie potrzeby wydrukować, koniecznie opisać i oryginały faktur dotacyjnych wysłać do Stowarzyszenia najpóźniej 3 dni po imprezie razem z kopiami opisanych faktur na wkład własny.

Wszyscy Państwo znajdziecie więcej informacji już wkrótce w zakładce Dokumenty Programowe -> 2017.

Wkrótce dostaną Państwo od Stowarzyszenia Parafiada przesyłki z dokumentami i materiałami programowymi.

 

 

Dodaj komentarz