Festyn rodzinny 04. 06. 2017 – „Święto Życia i Rodziny” – Ostrowiec Świętokrzyski

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii św. Michała w Ostrowcu Świętokrzyskim we współpracy ze Stowarzyszeniem Parafiada z Warszawy zaprasza 4 czerwca 2017 roku na festyn rodzinny, który odbędzie się dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Początek godzina 15.00 – ul. Focha 5, Ostrowiec Świętokrzyski – plac przy Domu Ulgi w Cierpieniu im. Jana Pawła II w Ostrowcu Świętokrzyskim.

W ramach „Święta Życia i Rodziny”  poświęcenie OKNA ŻYCIA – przez bp. Krzysztofa Nitkiewicza, a także karetki i samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych zakupionych dzięki funduszom zebranym w czasie akcji 1% dla Hospicjum, przy współpracy ze Stowarzyszeniem Parafiada z Warszawy.

W programie ponadto:

  • Występy wokalne i muzyczne – Jarosław Matysiak „BAWIM”, zespół ludowy „Kunowianie”
  • Programy artystyczne, pokazy taneczne – Studio Tańca „3YOUR MIND”, Grupa taneczna „Dancing Stars”
  • Gimnastyka artystyczna w wykonaniu uczniów ze Szkoły z Pasją

Koncert zespołu – „ZBÓJE” z Zakopanego 

Darmowe atrakcje dla dzieci dla dzieci:

  • zjeżdżalnie
  • wata cukrowa
  • popcorn
  • konkursy sprawnościowe – rodzinne

Wystawy rękodzieła

Dla wszystkich uczestników festynu ciepły posiłek oraz kawa, herbata, napoje.

 

 

Dodaj komentarz