IV Parafiada Zamojska

IV Regionalna Parafiada Zamojska

 

W dniu 3 czerwca 2017 roku odbędzie się IV Regionalna Parafiada Zamojska przy współpracy ze Stowarzyszeniem Parafiada. Impreza jest współfinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Honorowy patronat nad parafiadą objęli: Biskup Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej ks. Marian Rojek oraz Prezydent Miasta Zamościa – Andrzej Wnuk

Patronat medialny:Katolickie Radio Zamość

 

Organizatorem Parafiady jest: Parafia Katedralna i I LO im. Jana Zamoyskiego w Zamościu. W ramach Parafiady przewidziane są zawody i konkursy tworzące triadę: SPORT-TEATR-ŚWIĄTYNIA. Calość rozpocznie się Mszą swiętą w Katedrze, zawody sportowe na boisku sportowym OSIRu i konkursy teatralno-biblijne w auli szkolnej. Wzorem ubiegłego roku przewidziane są rekreacyjne turnieje „łączące pokolenia”.Tutaj też będzie przygotowana dla wszystkich uczestników kawiarenka parafiadowa z „pysznym bigosem”

Wzorem ubiegłego roku przewidziane są rekreacyjne turnieje „łączące pokolenia”

ZAPRASZAMY

 

Dodaj komentarz