Parafiadowy Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Dziadkowicach

Tradycyjnie z okazji dnia Dziecka przy wsparciu Stowarzyszenia Parafiada, od kilku lat organizowany jest na boiskach przy Zespole Szkół w Dziadkowicach Festyn Rodzinny. W tym roku odbył się 4 czerwca, w niedzielę. Wzięło w nim udział około 300 osób.
Dzieciom zorganizowano następujące atrakcje:
– zręcznościowo- strzelecki obwód stacyjny, na którym dzieci mogły wygrać talara, którego wymieniały na los, a los na nagrody,
– miasteczko dmuchane,
– malowanie twarzy,
– turniej piłki nożnej,
– puszczanie dużych baniek,
– konkurs na najsprawniejszego piłkarza,
Rodzice w trakcie Festynu mogli obejrzeć koncert „ Przedszkolaki- rodzicom”, występy finalistów konkursu piosenki patriotycznej, występ zespołu tanecznego „Maxdance”.
Najlepiej z wiatrówki strzelał- Jacek Szuchnik, z łuku- Andrzej Kosz i Małgorzata Korzeniewska.
Turniej w piłkę nożną wygrała klasa II Gimnazjum w składzie: Karol Leszczyński, Bartosz Bąk, Jakub Osmólski, Krzysztof Osmólski, Michał Brzeziński, Przemysław Komar.
W organizację Festynu zaangażowała się Młodzieżowa Rada Gminy, nauczyciele i obsługa szkoły, za co wszystkim gorąco dziękujemy.