Żegnaj szkoło – witajcie wakacje !!! na Krowodrzy

19 czerwca rozpoczęliśmy świętowanie zakończenia roku festynem”Żegnaj szkoło-witajcie wakacje” W poniedziałek punktualnie o godz. 17.00 ks. Grzegorz Kurzec, duszpasterz PKS Jadwiga odprawił uroczystą Mszę Świętą. Wspólnie modliliśmy się o bezpieczne i dobre wakacje dla wszystkich dzieci i ich rodzin. Po Mszy Świętej udaliśmy się na salę teatralną, gdzie zostały wręczone nagrody w konkursie „Nasi najlepsi 2016/2017” oraz uhonorowaliśmy dzieci i młodzież regularnie uczęszczające na msze święte klubowe. Było dużo radości z nagród i wyróżnień. Po rozdaniu nagród zaprosiliśmy dzieci na występy artystyczne przygotowane przez sekcje gimnastyki akrobatycznej Jagódki oraz gimnastyki sportowej.Po występach zaprosiliśmy gości na boisko wielofunkcyjne oraz do sal gimnastycznych. Dzieci i młodzież brały udział w różnorodnych turniejach i rozgrywkach sportowych: m.in.

  • tor przeszkód
  • bieg z przeszkodami
  • mini turniej piłki siatkowej
  • mini turniej piłki nożnej
  •    
  • pokazy sportowe
  • turniej ringo
  • gry i zabawy dla najmłodszych

Pogoda była fantastyczna, dopisał również dobry humor. Przez cały festyn można było wziąć udział w loterii fantowej.

Dodaj komentarz