Odnośnie naboru wniosków na rok 2018

Szanowni Państwo,

Opublikowanie platformy do składania wniosków w programach regionalnych w roku 2018 niestety opóźnia się z przyczyn technicznych, za co serdecznie przepraszamy.

Nasz zespół złoży wniosek do MSiT w terminie do 20 grudnia – Państwo będą proszeni o przesłanie swoich wniosków w terminie do 11 grudnia.

W dniu dzisiejszym problem powinien zostać rozwiązany, a platforma – mamy nadzieję – zostanie uruchomiona najdalej jutro.

Gdyby tak się jednak nie stało, jutro zostaną opublikowane formularze wniosków wzorem lat ubiegłych.

Przy realizowaniu Parafiad Regionalnych będzie możliwość korzystania z Systemu Obsługi Imprez Aktywizujących SOIA, który pozwala na zdalne zapisy, generację list startowych, wprowadzanie wyników i sam liczy punkty klasyfikacji w filarach oraz generalnej.

Dostosowanie tego systemu do potrzeb poszczególnych imprez może wymagać pomocy informatycznej, a Ministerstwo Sportu już od zeszłego roku pozwala rozliczać z dotacji wydatki na obsługę informatyczną. Prosimy pamiętać o tym przy planowaniu budżetu.

Zespół Programów Regionalnych

Dodaj komentarz