Konkurs plakatu dla młodzieży „Parafiada – 30 na 30”

Rozpoczynamy działania, by radośnie świętować nasz Jubileusz – 30-lecia Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży. Chcielibyśmy zachęcić Was do aktywności i zaangażowania, by poczuć wspólnotę w dążeniu do realizacji PARAFIADY NASZYCH MARZEŃ 2018.

Pierwszy krok to udział w konkursie plakatu dla młodzieży pn. „Parafiada – 30 na 30”

Tematem prac będzie: „PARAFIADA – FAIR PLAY WOBEC CIAŁA, UMYSŁU I SERCA”

Konkurs skierowany jest do uczestników  Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży wszelkiego rodzaju szkół  oraz placówek kulturalno-oświatowych i będzie oceniany w 3 kategoriach wiekowych:

Kategoria I – młodzież urodzona w latach 2005 – 2008

Kategoria II – młodzież urodzona w latach 2002 – 2004

Kategoria III – dzieci/młodzież urodzona w latach 1999 – 2001

Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną. Laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe i dyplomy. Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej podczas 30. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży w lipcu 2018 r. oraz zostaną opublikowane na stronie internetowej Stowarzyszenia. Wszystkie informacje mogą Państwo otrzymać pisząc na adres malgorzata.wlodarczyk@parafiada.pl

Materiały do pobrania:

REGULAMIN_konkurs plakatu parafiadowego na jubileusz

Karta zgłoszenia – KONKURS PLAKATU 30 na 30.

Dodaj komentarz