Festyn Rodzin na powitanie wakacji w Płońsku

Już  16 czerwca 2018 roku odbędzie się w Płońsku  Festyn z okazji Powitania Wakacji organizowany przez Parafialny Uczniowski Klub Sportowy MAKSYMILIAN w ramach ogólnopolskiego projektu „Ruch rzeźbi umysł, serce i ciało” i jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Festyn organizowany jest dla dzieci i młodzieży, a także dla rodzin. W Festynie wezmą także udział pensjonariusze Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Płońsku,  Świetlicy socjoterapeutycznej i Świetlicy MAKSYMILIAN.  W czasie imprezy odbędzie się wiele gier sprawnościowych: zabawy na trampolinie, przeciąganie liny, bieg w workach, żonglerka i slalom piłką.  Odbędzie się również konkurs plastyczny i muzyczny. Przez cały czas festynu czynny będzie grill i stoisko z napojami. Mamy nadzieję, że będzie to dobry początek zbliżających się wakacji.

Dodaj komentarz