Festyn z Okazji Dnia Dziecka w Czeremsze

Dnia 1 czerwca 2018 r. w Zespole Szkolna – Przedszkolnym w Czeremsze odbył się Festyn z Okazji Dnia Dziecka, który rozpoczął się od przywitania zebranych uczestników na boisku „Orlik”. Po oficjalnej części rozpoczął się turniej indywidualny tenisa stołowego w kat. dziewcząt i chłopców. Następnie na „Orliku” odbył się Mecz Finałowy Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców klas IV-VI SP oraz finał turnieju piłki nożnej klas VII SP – III GP. Na boisku do piłki siatkowej rozegrał się turniej siatkówki dziewcząt klas IV-VI oraz VII SP – IIIGP. Podsumowując rozgrywki uczniowie wzięli udział w rywalizacji „przeciągania liny”. Na zakończenie Festynu z Okazji Dnia Dziecka zostały rozdane zwycięskim klasom medale i nagrody. W Festynie uczestniczyło około 170 osób. Cała impreza była dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki a organizatorem ogólnopolskim było Stowarzyszenie Parafiada im. Św. Józefa Kalasancjusza.

 

 

 

 

Dodaj komentarz