Festyn z okazji Powitania Wakacji „Plus na Start”

Fundacja Oświatowa im.ks Stanisława Konarskiego 08.06.2018 roku zorganizowała Festyn z okazji Powitania Wakacji „Plus na Start”, który został dofinansowany z środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu  „Parafiadowe Imprezy Regionalne” Stowarzyszenia Parafiada. Festyn odbył się na terenie Liceum Ogólnokształcącego Zakonu Pijarów w Krakowie, trwał 6 godzin i zgromadził 95 uczestników w wieku od 6 do 15 lat.  Zgodnie z planem impreza rozpoczęła się od przywitania gości i modlitwy. Następnie odbyło się krótkie przedstawienie wprowadzające dzieci w grę terenową w trakcie której podzielone na mniejsze grupy brały udział w różnych konkurencjach sportowych, tanecznych  i plastycznych. Dzieci wzięły też udział  w treningu ogólnorozwojowym oraz animacjach i zabawach (m.in. z chustą Klanza).  Oczywiście nie zabrakło też poczęstunku zarówno tego na słodko jak i na słono bo jak wiadomo gusta i potrzeby dzieci są różne. Na koniec festynu nastąpiło rozdanie pamiątkowych medali i nagród a także uroczyste pożegnanie się i przywitanie lata .
 

Dodaj komentarz