Rodzinnie z Małym Jeźdźcem – było super!

Jak co roku udało nam się zorganizować imprezę dla dzieci z okazji dnia dziecka. To już kolejny raz kiedy mogliśmy świętnie się bawić dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki i Stowarzyszenia Parafiada – ogromne dzięki!! Ściskamy Was mocno!.

Tegoroczna impreza pod hasłem – Rodzinny Dzień Dziecka z Małym Jeźdźcem 2018. Impreza odbyła się na terenie Stajni Franopol w gminie Sarnaki 2 czerwca 2018 r. Uczestnicy byli zachwyceni tym co dla nich przygotowaliśmy. 100 osób – w tym dzieci i dorośli brali udział w konkurencjach sportowych – m. in. konkurs woltyżerki (jazdy konnej), sprawnościowych ( tor przeszkód), koncercie mandolinowym i konkursie plastycznym, a także interesującym konkursie z wiedzy o Janie Pawle II. Wszystko w ramach Stadionu, Teatru i Świątyni – Parafiadowej Triady.

 

Nie możemy się doczekać co zaplanujemy za rok 🙂

Dodaj komentarz