Rowerowa Gra Miejska – „Jak dobrze znasz swoje miasto?”

30 czerwca 2018r. zapraszamy mieszkańców Bukowna i okolic do udziału w Rowerowej Grze Miejskiej pod hasłem „Jak dobrze znasz swoje miasto?”. Grę organizujemy przy współpracy Stowarzyszenia Parafiada i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Nasza impreza adresowana jest do wszystkich bez względu na wiek. Głównym celem jest aktywizacja rodzin do ruchu na świeżym powietrzu, a przy tym przybliżenie informacji dotyczących historii miasta. Zadaniem uczestników będzie pokonanie (na rowerze) 11 punktów kontrolnych  przygotowanych na terenie miasta i odszyfrowanie zadań w nich zawartych. Zwycięzcą Gry zostaje każdy kto poprawnie odpowie na wszystkie pytanie i dojedzie do ostatniego punktu. Imprezę kończy wspólne ognisko z kiełbaskami. Wręczone są dyplomy, medale oraz drobne sportowe upominki.

Dodaj komentarz