ROWEROWA GRA MIEJSKA- „Jak dobrze znasz swoje miasto?”

Choć pogoda cały czas trzymała nas w niepewności ze względu na możliwość opadów to jednak udało się szczęśliwie zakończyć Rowerową Grę Miejską- „Jak dobrze znasz swoje miasto?”. Impreza odbyła się w ramach współpracy Miejskiego Ośrodka Kultury w Bukownie ze Stowarzyszeniem PARAFIADA z Warszawy i dzięki środkom Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Sześć drużyn mieszanych spośród dorosłych i dzieci ( w tym dwulatek) odwiedziło 11 punktów i rozwiązując zaszyfrowane zadania rozlokowane na terenie całego miasta. Po pokonaniu blisko 14 km trasy w końcu wszyscy bezpiecznie trafili do MOK-u, gdzie w plenerze czekały kiełbaski z grilla. Wszystkie drużyny poradziły sobie z zadaniami doskonale, dlatego otrzymały pamiątkowe dyplomy, nagrody rzeczowe w postaci rowerowych gadżetów oraz medale.

Impreza była doskonałą aktywizacją rodzin do sportowej rekreacji w przestrzeni miejskiej, a zadania stawiane jej uczestnikom pobudziły aktywność intelektualną dzięki  odnajdywaniu kopert z zadaniami, a następnie rozwiązywaniu zaszyfrowanych zadań.

Dodaj komentarz