„Wyścig Niepodległości” – gra edukacyjna – odbierz swój darmowy egzemplarz ;)

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Parafiada z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości opracowało i wydało grę edukacyjną „Wyścig Niepodległości”. Gra oparta z jednej strony o quiz wiedzy historycznej, a z drugiej o popularne „kapsle” pozwala w fajny sposób sprawdzić wiedzę i przeprowadzić zdrową rywalizację.

Grę można przeprowadzić w dowolnym miejscu, gdzie mamy do dyspozycji 3×3 metry płaskiej powierzchni – zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej ciekawej możliwości promowania naszej historii.

Grę może otrzymać dowolna instytucja zaangażowana w wychowanie bądź edukację dzieci i młodzieży: parafie, szkoły, kluby sportowe, stowarzyszenia, fundacje i inne.

UWAGA: Maksymalnie 3 sztuki na jeden podmiot. Dla pierwszych 30 zgłoszeń wysyłka bezpłatna.

Aby otrzymać grę, należy napisać wiadomość e-mail na adres: malgorzata.wlodarczyk@parafiada.pl

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Partnerzy w projekcie:

Muzeum Katyńskie – Oddział Martyrologiczny Muzeum Wojska Polskiego