Festyn Rodzin na zakończenie wakacji

Dnia 8 września 2018 r. odbędzie się w Płońsku Festyn Rodzin na zakończenie wakacji. Na cykliczną imprezę, organizowaną już po raz 16. serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież oraz rodziców. Zapraszamy również pensjonariuszy Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Płońsku.  Festyn realizowany będzie według  Triady Greckiej. W czasie festynu będą zajęcia sportowo-rekreacyjne, modlitwa oraz konkursy. Przeprowadzony zostanie m.in. konkurs muzyczny  na  piosenkę wakacyjną oraz konkurs plastyczny na najciekawsze miejsce, które zwiedzaliśmy w czasie wakacji.  Dzieci i młodzież uczestniczyć będą również w specjalnej grze Wyścig Niepodległości, przygotowaną przez Stowarzyszenie Parafiada im. Józefa Kalasancjusza w Warszawie, a związaną z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na zakończenie festynu zostaną wręczone pamiątkowe dyplomy, a najlepsi w poszczególnych dyscyplinach sportowych i konkursach otrzymają puchary. Uczestnicy festynu częstowani będą również potrawami z grilla oraz słodkim łakociami.

1 myśl na temat “Festyn Rodzin na zakończenie wakacji

Dodaj komentarz