VIII Piknik Rodzinny „Zadbajmy o uśmiech dziecka”

W dniu 25 sierpnia 2018 r. odbył się kolejny piknik rodzinny w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostyni.
Chociaż pogoda nie dopisała to zabawa była super.Od rana padał deszcz. Organizatorzy przenieśli imprezę na halę sportową. O 14.00 Dyrektor Szkoły p. Ewa Szymanik przywitała wszystkich zebranych i życzyła udanej zabawy. Następnie głos zabrała Wójt Gminy Małkinia Górna p. Bożena Kordek. Po uroczystym rozpoczęciu była już tylko dziecięca radość wywołana konkursami i zabawami.  Po hali biegały smyki z wymalowanymi buźkami i kolorowymi włoskami. Dużym zainteresowaniem najmłodszych cieszyły się dmuchana zjeżdżalnia i statek. Dzieci strzelały z łuków, chodziły na szczudłach, jeździły na malutkich rowerkach. Kreatywny kącik skupiał zarówno dzieci jak i dorosłych. W tym roku zadanie do wykonania to kotyliony. Każdy kto przyniósł go ze sobą otrzymał karnecik na różne smakołyki. Zapominalscy wykonywali kotyliony na miejscu. Jak co roku nie zapomnieli o nas strażacy. Maluchy chętnie zasiadały za kierownicą i dumnie zakładały hełmy. Radość dzieci była ogromna. Impreza trwała do wieczora.

Do zobaczenia za rok.

Dodaj komentarz