Festyn Rodzin na zakończenie wakacji

Dnia 8 września 2018 r. w pięknej scenerii i wyśmienitej pogodzie odbył się Festyn Rodzin na zakończenie wakacji. Na cykliczną imprezę, organizowaną już po raz 15. przybyło 300 osób. Wśród uczestników były dzieci i młodzież, ale także dorośli /rodzice dzieci/. W imprezie wzięli również udział pensjonariusze Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Płońsku i osoby niepełnosprawne z Płońska. Festyn realizowany był według  Triady Greckiej. W czasie festynu była modlitwa zajęcia sportowe i rekreacyjne, oraz konkursy muzyczne, poetyckie i plastyczne. Każdy z punktów festynowego programu cieszył się dużym zainteresowaniem. Na zakończenie festynu wręczono pamiątkowe dyplomy, a najlepsi w poszczególnych dyscyplinach sportowych i konkursach zostali udekorowani medalami. Uczestnicy festynu częstowaniu byli potrawami z grilla i słodyczami.  Więcej informacji i zdjęć z imprezy na profilu fb: maksymilianplonsk i www.maksymilian.plonsk.pl

 

Dodaj komentarz