Rodzinne Święto Sportu 23 09. 2018 r. – Pożegnanie Wakacji Ostrowiec Świętokrzyski

„Rodzinnie, zabawnie, sportowo i zdrowo” to hasło   festynu rodzinnego – „Pożegnanie lata”, który odbędzie się w parku przy Domu Ulgi w Cierpieniu  w Ostrowcu Świętokrzyskim, 23 września 2018 roku. Na imprezę zaprasza organizator  Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii św. Michała w Ostrowcu Świętokrzyskim, który we współpracy ze Stowarzyszeniem Parafiada im. Józefa Kalasancjusza zorganizuję imprezę dzięki środkom finansowym Ministerstwa Sportu i  Turystyki  Całość rozpocznie się  Mszą świętą w kaplicy Domu Ulgi, godzina 14.30. Następnie Uczestnicy festynu podziwiać będą mogli występy  Podopiecznych Ośrodków Wsparcia z terenu powiatu ostrowieckiego jak również opatowskiego. Na gości czekają rodzinne konkursy sportowe.”Efektowny kulturysta”, „Bieg drwala”, „Węzeł przyjaźni”, to tylko niektóre z nich. Do uczestnictwa zapraszamy również osoby niepełnosprawne. To dla nich przygotowano konkursy zręcznościowe, np. :”Kelner” czy „Pendolino „. Zaś konkurs kulinarny pod hasłem „Żyj zdrowo”, oraz konkurs florystyczny ” Wspomnij lato” to wyzwanie dla Rodziców i Opiekunów. Pomiędzy sportowymi zmaganiami goście zaproszeni zostaną na „Anielską Ucztę”. Impreza zakończy  się wspólną zabawa taneczną.  Wstęp bezpłatny

Dodaj komentarz