Jesienny Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego w Płońsku

Dnia 20 października 2018 r. odbył się Jesienny Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego. Na cykliczną imprezę, organizowaną już po raz 16. przybyło 70 osób. Wśród uczestników były dzieci i młodzież wraz z rodzicami, opiekunami, nauczycielami i katechetami z Diecezji Płockiej. Festyn realizowany był według  Triady Greckiej. W czasie turnieju była modlitwa, rywalizacja sportowa oraz muzyka patriotyczna. Każdy z punktów turnieju cieszył się dużym zainteresowaniem. Na zakończenie turnieju wręczono pamiątkowe dyplomy, a najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych  otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Imprezę sportową zaszczycił Starosta Płoński oraz Dyrektor Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji.  Uczestnicy festynu częstowaniu byli smacznymi kanapkami i słodyczami.  Więcej informacji i zdjęć z imprezy na fb i www.maksymilian.plonsk.pl

Dodaj komentarz