Spotkanie Jesienne Partnerów Regionalnych 2018

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na  Spotkanie Jesienne, które w tym roku odbędzie się w piątek, 23 listopada w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Gwintowej 3 w Warszawie. Początek spotkania o godzinie 11.00, rejestracja uczestników od godziny 10.30.

W programie Spotkania podsumowanie minionego roku pracy, omówienie planowanych programów i zasad współpracy w roku 2019, prezentacja usprawnionego systemu SOWER do obsługi Państwa wniosków o dofinansowanie oraz rozstrzygnięcie Konkursu na Najlepszego Organizatora Parafiad Regionalnych 2018.

Jeżeli ktoś z Państwa organizował Parafiadę Regionalną, a nie przesłał jeszcze dokumentacji (notatka z imprezy, protokół, karta, wzory materiałów promocyjnych, dokumentacja fotograficzna i wycinki prasowe), to bardzo prosimy o pilne uzupełnienie; komisja konkursowa będzie obradować 14 listopada.

Zgłoszenia na Spotkanie Jesienne prosimy kierować na adres marta.bareja@parafiada.pl w terminie do 19 listopada.

Równocześnie informujemy, że jest już ogłoszony konkurs MSiT na upowszechnianie sportu w roku 2019. Z ogólnymi celami i zasadami można się zapoznać na stronie Ministerstwa. Wkrótce system SOWER będzie gotowy do przyjęcia Państwa wniosków na przyszły rok. O szczegółach poinformujemy w osobnym komunikacie.