Wyniki Konkursu na Najlepszego Organizatora Parafiady Regionalnej 2018

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki Konkursu na Najlepszego Organizatora Parafiady Regionalnej. W tym roku z powodu braku dotacji było mniej zgłoszeń do Konkursu, jednak imprezy, które Państwo zrealizowaliście były niemniej imponujące!

III miejsce w Konkursie oraz dofinansowanie do udziału reprezentacji w 31. Międzynarodowej Parafiadzie Dzieci i Młodzieży w wysokości 100 zł dla każdego uczestnika zdobył Parafialny Uczniowski Klub Sportowy przy Parafii pw. św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Obornikach, organizator VI Otwartej Regionalnej Parafiady Dekanalnej w Obornikach!

II miejsce w Konkursie oraz dofinansowanie do udziału reprezentacji w 31. Międzynarodowej Parafiadzie Dzieci i Młodzieży w wysokości 150 zł dla każdego uczestnika zdobył Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „Maksymilan” w Płońskuorganizator XIV Diecezjalnej Parafiady Dzieci i Młodzieży w Płońsku!

I miejsce w Konkursie oraz dofinansowanie do udziału reprezentacji w 31. Międzynarodowej Parafiadzie Dzieci i Młodzieży w wysokości 200 zł dla każdego uczestnika zdobyły ex aequo Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie, organizator X Parafiady Regionalnej w Bukownie oraz Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Drzymały w Wolsztynie, organizator XIV Parafiady Regionalnej w Wolsztynie!

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy za Państwa zaangażowanie, trud i serce włożone w wychowanie dzieci i młodzieży w duchu parafiadowym!

1 myśl na temat “Wyniki Konkursu na Najlepszego Organizatora Parafiady Regionalnej 2018