Spotkanie Wiosenne 2019

Szanowni Państwo,

w związku z opóźniającym się terminem rozstrzygnięcia konkursu MSiT nie możemy zaproponować Państwu spotkania dwudniowego – weekendowego. Dlatego chcemy zaproponować jednodniowe szkolenie w dniu 21 marca (czwartek). Czy jest to dla Państwa dogodny termin? Niestety nie możemy zorganizować spotkania w żaden piątek marca.

 

2 myśli na temat „Spotkanie Wiosenne 2019

  1. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !
    Pozdrawiam
    Uważam, że 21 marca 2019 roku jest złą datą ponieważ jest pierwszy dzień wiosny. W niektórych szkołach zapobiegając tradycji wagarów nauczyciele organizują imprezy dzieciom czy też turnieje, mecze. Również 21 marca jest ogólnopolski Kangur. Proszę jeżeli jest to możliwe o zmianę daty.
    ks. Krzysztof Domaraczeńko

Dodaj komentarz