Aktualizacja wniosków 2019

Szanowni Państwo,

Wczoraj – zgodnie z obietnicą złożoną na Spotkaniu Wiosennym – zostały do Państwa wysłane informacje o przyznanych dofinansowaniach. Jeżeli ktoś z Państwa spodziewał się otrzymać taką informację, ale nie znalazł jej na swoim mailu, prosimy o kontakt mailowy do p. Marty (marta.bareja@parafiada.pl).

Dziś odblokowana została możliwość aktualizowania wniosków w systemie SOWER. Bardzo prosimy o wprowadzenie koniecznych zmian w kosztorysach oraz o informację, które z imprez nie będą realizowane z wykorzystaniem środków przekazywanych przez Stowarzyszenie Parafiada. W mailach do p. Marty prosimy zawrzeć ID imprez do usunięcia z systemu.

Aktualizacje należy wprowadzić do systemu w terminie do środy, 3 kwietnia do godz. 23:59.