Spotkanie Wiosenne Partnerów Regionalnych – 21.03.2019 r.

Szanowni Państwo,

zgodnie z ustaleniami Spotkanie Wiosenne odbędzie się w czwartek 21 marca. Rozpoczynamy o godzinie 11.00. Spotkanie odbędzie się w budynku nowej szkoły Kolegium Pijarów przy ul. Gwintowej.

Podczas spotkania zostaną omówione zasady programu „Parafiadowe Imprezy Regionalne 2019”. Serdecznie zapraszamy!

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: marta.bareja@parafiada.pl

2 myśli na temat „Spotkanie Wiosenne Partnerów Regionalnych – 21.03.2019 r.

1. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !
    3 tygodnie temu Państwo w poprzedniej informacji zadaliście pytanie:
    „Dlatego chcemy zaproponować jednodniowe szkolenie w dniu 21 marca (czwartek). Czy jest to dla Państwa dogodny termin?”
    Odpowiedziałem, że 21 marca jest bardzo nie trafionym terminem ponieważ od wielu lat to dzień wagarowicza i odpowiedzialni wychowawcy i nauczyciele w tym dniu organizują różne zajęcia dzieciom, aby nie uciekali z lekcji. W mojej szkole nauczyciele organizują „Mam talent” czy też turniej szachowy. Nie mogę sobie wyobrazić, aby w tym dniu zabrakło nauczycieli i wychowawców w szkole. Co za dyrekcja szkoły, która w takim dniu zwalnia nauczycieli na konferencje. Dziwię się bardzo, że Państwa Stowarzyszenie w tym czasie, kiedy najwięcej roboty w szkole proponujecie konferencje na które już bardzo mało nauczycieli przyjeżdża.
    Jeżeli Państwo pytacie się to bardzo proszę brać pod uwagę nasz głos.
    ks. Krzysztof Domaraczeńko