Festyn Sportowo-Rekreacyjny z Okazji Dnia Dziecka im. Włodzimierza Kękusia i Festyn Sportowo-Rekreacyjny „Żegnaj szkoło – witajcie wakacje”

Dnia 17 czerwca 2019 roku w Krakowie odbędzie się Festyn Sportowo-Rekreacyjny z Okazji Dnia Dziecka im. Włodzimierza Kękusia – memoriał pływacki. Organizatorem  imprezy jest Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów w Krakowie w ramach naszego ogólnopolskiego projektu „Ruch rzeźbi umysł, serce i ciało” 2015. Głównym punktem programu będą zawody pływackie w czterech stylach indywidualnych oraz sztafeta w stylu zmiennym, które odbędą się na basenie KS KORONA w Krakowie. Również w tym dniu, dla chętnych którzy niekoniecznie lubią pływać, ale z utęsknieniem czekają na wakacje odbędzie się Festyn Sportowo-Rekreacyjny „Żegnaj szkoło – witajcie wakacje” . Organizatorem  imprezy jest Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów w Krakowie w ramach naszego ogólnopolskiego projektu „Ruch rzeźbi umysł, serce i ciało” 2015. Głównym punktem programu będą pokazy i zawody pierwszej pomocy przedmedycznej im.śp.Jakuba Ciołka – tragicznie zmarłego ucznia Liceum. W ramach zawodów odbędzie się 9 konkurencji sprawnościowych z udzielania pierwszej pomocy, które mają przyczynić się do podniesienia umiejętności i skutecznego reagowania w udzielaniu pierwszej pomocy, co jest bardzo ważne zwłaszcza w okresie wakacyjnym.

Dodaj komentarz