Oleśnica – Festyn Rodzinny

Rozgrzewka

Przygotowania
Teatr Uliczny
Budujemy Zamki
Szukaj mnie
Komu paczkę?

 

 

 

 

 

 

 

Fotel Dyrektora i wygrana Rodzina!
plakat Festynu

 

25 maja w Szkole Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy odbył się Rodzinny Festyn. Jak co roku atrakcji nie brakowało. Było z nami wielu PRZYJACIÓŁ – grupa „Cała Oleśnica Biega”, grupa „Biegiem po Marzenia”, Szkoła Językowa, Grupy Animacyjne „Ucieszki” i „Czar” oraz firmy „dpd”, Spółdzielnia Mieszkaniowa ‚Zacisze” oraz Bank Santander.

Podczas Festynu zainaugurowaliśmy projekt „Laurka dla Jana Pawła II z okazji 100 rocznicy urodzin.”

Dużą popularnością cieszyła się konkurencja o Fotel Dyrektora Szkoły. Ultramaratończycy z „Biegiem po marzenia” przeprowadzili grę Wikingów (całkiem dla nas nową). Radości było co niemiara. Pani Dyrektor w końcu przegrała Fotel. W finale wzięli udział pani Burmistrz z rodziną i uczennica szkoły z rodziną. Pani Burmistrz przegrała, a Fotel został w szkolnej Rodzinie!

Dodaj komentarz