XXXV Hałcnowskie Dni Sportu i Rekreacji ,,WIOSNA 2019”

W niedzielę 2 czerwca przy pięknej pogodzie odbyły się już 35 Hałcnowskie Dni Sportu i Rekreacji ,,WIOSNA 2019”. Organizatorem regionalnym był Parafialno-Szkolny Klub Sportowy “BESKIDY”, a organizatorem ogólnopolskim Stowarzyszenie Parafiada.

Imprezę współfinansowało Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

Niedzielny piknik poprzedziły turnieje: tenisa stołowego, ziemnego, badmintona oraz piłki nożnej, piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki oraz trójbój lekkoatletyczny. Zostały również przeprowadzone konkursy – wiedzy oraz plastyczny pt. Rok 2019 – Rokiem św. Melchiora Grodzieckiego”.

Hałcnowski Dzień Sportu rozpoczął ks. Michał, krótką modlitwą za wszystkie osoby biorące udział w pikniku oraz tych, którzy wyruszyli na trasę II Hałcnowskiego Rajdu Rowerowego.

Na uczestników pikniku rodzinnego, a szczególnie najmłodszych czekały różne atrakcje: sprawnościowy tor przeszkód – Runmageddon, dmuchane zjeżdżalnie, łowienie rybek, malowanie twarzy, czary z balonów, konkursy, gry i zabawy sportowe, …

Dużo emocji uczestnikom dostarczyły biegi przełajowe oraz kule dmuchane Bubble Ball.

Tradycyjnie został również przeprowadzony Turniej Piłki Nożnej dla przedszkolaków oraz w kat. OPEN.

O godz. 16:00 – nastąpiło podsumowanie wyników wszystkich turniejów i konkursów.

Szczegółowe wyniki na https://psksbeskidy-halcnow.pl/

 

 

Dodaj komentarz