Żegnaj szkoło witajcie wakacje w Krakowie

17 czerwca zapraszamy na festyn „Żegnaj szkoło-witajcie wakacje”  W poniedziałek punktualnie o godz. 17.00 ks. Grzegorz Kurzec, duszpasterz PKS Jadwiga odprawi uroczystą Mszę Świętą. Wspólnie będziemy się modlili  o bezpieczne i dobre wakacje dla wszystkich dzieci i ich rodzin. Po Mszy Świętej udamy  się na salę teatralną, gdzie zostaną wręczone nagrody w konkursie „Nasi najlepsi 2018/2019” oraz uhonorujemy dzieci i młodzież regularnie uczęszczające na msze święte klubowe. Po rozdaniu nagród zapraszamy  na występy artystyczne przygotowane przez sekcje gimnastyki akrobatycznej Jagódki oraz gimnastyki sportowej. Po występach dzieci i młodzież będą brały udział w różnorodnych rozgrywkach sportowych.