Rowerowa Gra Miejska

10 sierpnia 2019 roku Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie zorganizował Rowerową Grę Miejską. Przedsięwzięcie to było możliwe dzięki finansowemu wsparciu partnerów: Stowarzyszenia Parafiada im.św Józefa Kalasancjusza i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Pogoda dopisała, co ucieszyło zarówno organizatorów jak i uczestników, którzy to do pokonania mieli ok.35 kilometrów na rowerze. Grę rozpoczęto od przedstawienia wszystkim przybyłym regulaminu i zasad gry, po czym rozdano kart gry. Zadaniem uczestników było poruszanie się po mieście na rowerze i odnalezienie 12 punktów kontrolnych rozlokowanych na terenie Bukowna i jednej z jego dzielnic. Na punktach kontrolnych czekały zagadki, rebusy zadania do wykonania. Celem gry było przejechanie całej trasy, co większości zajęło blisko dwie godziny. Ostatnim punktem programu było wręczanie dyplomów, medali oraz losowanie sportowych gadżetów. Tutaj był również czas na odpoczynek, bliższe poznanie się i wspólną biesiadę przy kiełbasce z grilla. Mamy nadzieję, że taki rodzaj aktywnego wypoczynku dla wielu stał się niezapomnianą przygodą.

i  

Dodaj komentarz