Finał Regionalny Igrzysk Dzieci w unihokeju dziewcząt kl. IV – VI pod Patronatem Wójta Gminy Bierzwnik.

 

Bierzwnik. 25 listopada w bierzwnickiej hali sportowej rozegrano Finał Regionalny Igrzysk Dzieci   w unihokeju dziewcząt kl. IV – VI pod Patronatem Wójta Gminy Bierzwnik. Zwycięstwo i awans do finału wojewódzkiego wywalczył zespół ze Szkoły Podstawowej w Bierzwniku.

Uczestników zawodów powitała Aneta Kołuda, Wójt Gminy Bierzwnik kierując do wszystkich życzenia udanej rywalizacji sportowej, dobrej zabawy oraz wielu pozytywnych emocji.
W turnieju wystąpiły mistrzynie pięciu powiatów regionu D szkolnego związku sportowego.
Główne trofeum – Puchar Wójta Gminy – zdobyły dziewczęta z Bierzwnika.
Podopieczne Janusz Krynickiego – Nikola Gircza, Justyna Szczepańczyk, Dominika Wawrzyk, Anna Madej, Julia Ciołek, Alicja Tomczak, Zofia Kowalska, Hanna Krzyczkowska – kapitan, Julia Kamińska, Maja Grzelczak i Julia Bosiacka – z kompletem zwycięstw pewnie zwyciężyły i awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Mrzeżynie 12 grudnia. Gratujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w turnieju finałowym.
Wyniki końcowe:
1. SP w Bierzwniku – powiat choszczeński
2. SP w Wierzchowie – powiat drawski
3. SP w Dobrej – powiat łobeski
4. SP w Mirosławcu – powiat wałecki
5. SP-11 w Stargardzie – powiat stargardzki
Organizatorzy zawodów: Ludowo – Parafialny –- Uczniowski – Klub – Sportowy WIKTORIA Zieleniewo, Gmina Bierzwnik, Szkoła Podstawowa w Bierzwniku oraz Gminne Centrum Sportu i Rekreacji.

Dodaj komentarz